Montaż paneli słonecznych – oferta dla rolników i deweloperów

Panele fotowoltaiczne są dobrym rozwiązaniem nie tylko dla domów prywatnych. Korzystanie z tanich źródeł energii odnawialnej jest sposobem na obniżenie kosztów inwestycji deweloperskiej, prowadzenia działalności gospodarczej, czy gospodarstwa rolnego lub zarządzania osiedlem mieszkaniowym. Dlatego oferujemy montaż paneli słonecznych również instytucjom i firmom.


Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe obfituje z technologie, których celem jest zarówno podniesienie komfortu życia lokatorów, jak i obniżenie kosztów utrzymania. Ponieważ największe wydatki zawsze ponoszą oni na energię, korzystanie ze źródeł odnawialnych obniża je i zwiększa atrakcyjność budynków. Montaż paneli słonecznych na dachach bliźniaków, domów segmentowych czy jednorodzinnych jest jednym ze sposobów przyciągnięcia uwagi przyszłych klientów.

Na energii słonecznej mogą jednak skorzystać nie tylko deweloperzy. Instalacje tego typu proponujemy też zarządom spółdzielni mieszkaniowych i instytucjom, które chcą optymalizować koszty utrzymania budynków. Inwestycje realizujemy na terenie Wrześni, Poznania, Gniezna, Ostrowa Wielkopolskiego,  Bydgoszczy, Konina oraz Leszna

Panele słoneczne dla rolnictwa

Do współpracy zachęcamy również rolników. Dzięki energii słonecznej nie tylko mogą oni znacznie obniżyć koszty produkcji rolnej. Inwestycja w montaż paneli słonecznych czy instalacje solarne do ogrzewania wody są dla nich okazją do wyjścia w przyszłość. Bezpośrednio związani z naturą i wykazujący troskę o środowisko, zyskują też w oczach konsumentów. Są postrzegani jako producenci, dla których ekologia ma duże znaczenie. To przekłada się również na stosowanie ekologicznych zasad w procesach produkcji. Wybierając montaż paneli słonecznych, mogą też oferować klientom tańsze, zdrowe produkty.

Montując fotowoltaikę dla gospodarstw rolnych bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby Klientów w zakresie wykorzystywania energii elektrycznej. Wyprodukowana przez panele energia może być wykorzystana zarówno w procesach stosowanych w uprawie roślin, jak i hodowli zwierząt. Bardzo często energii produkowanej przez panele słoneczne jest więcej niż jest to konieczne. Powstaje wtedy nadwyżka, którą można przekazać do sieci energetycznej, a następnie odebrać nawet 80% nadwyżek w ciągu roku. Jest to proces automatyczny i nie wymaga dodatkowej biurokracji. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo na prądzie oraz eksploatacji paneli. 

Warto powierzyć zamontowanie fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych właśnie naszej firmie, gdyż dysponujemy ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Zapewniamy też atrakcyjne ceny i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do nawiązania współpracy Klientów z Wrześni, Leszna, Poznania, Gniezna i okolicznych miejscowości.